115 Views

Najpopularniejsza pamięć FLASH

Uslugi ciecia laserem (6)Bardzo często korzystając z codziennych technologii i urządzeń cyfrowych albo multimedialnych, uruchamiając automatyczne systemy jak windy czy bramy garażowe, nawet nie zdajemy sobie sprawy z tego, że w praktycznie każdym z nich obecna musi być pamięć FLASH.
Oczywiście każdy amator posiadający komputer stacjonarny czy przenośny wielokrotnie mógł spotkać się z komunikatem o niewystarczającej ilości pamięci podręcznej ? to właśnie pamięć FLASH okazuje się niedostateczna do zapisania jakichkolwiek dodatkowych danych ze względu na brak dodatkowej przestrzeni – pamięci. Na potrzeby automatyki czy przemysłu, pamięć FLASH wykorzystywana jest już w nieco innych układach i rozmiarach, niż na potrzeby funkcjonowania komputerów typu PC.
Najważniejsze zalety takiej pamięci to jej możliwość swobodnego konfigurowania w różne zestawy i układy ? z powodzeniem udzielana jest na nie bardzo długa gwarancja i rękojmia, chociaż nie zawsze można liczyć na późniejszą wymianę takiej wadliwej pamięci. Poza tym umożliwiają jednoczesną obsługę nawet kilkudziesięciu procesów i indeksowanie.

Pozostałe artykuły o tej samej tematyce online:

About the author:
Has 163 Articles

RELATED ARTICLES

Back to Top