206 Views

Lustro grafitowe czy srebrne

Co wpływa na nowoczesny wygląd wnętrza?

Kto z nas nie marzy o tym aby jego mieszkanie wyglądem przypominało aranżację z najnowszego katalogu Ikei? Kto nie chciałby czuć się w przestrzeni mieszkalnej jak w najnowocześniejszym apartamencie rodem z ulicy Złotej 44?
Ludzka próżność często nie zna granic, jednak na szczęście wyobraźnia również jej w tym dorównuje. Nie trzeba posiadać pękającego w szwach portfela lub sześciu złotych kart aby sprawić, że mieszkanie będzie wyglądało nowocześnie i stylowo. Szczytem elegancji cenionym wśród dekoratorów wnętrz jest surowość, stonowane kolory i szkło, które dodaje przejrzystości i światła. Może zatem warto wymienić starą ławę w salonie na mniejszy przeszklony stolik kawowy i zdjąć długie firany z okien pozwalając bo szkło całościowo zdobiło wnętrze.
Małą aczkolwiek istotną zmianą dodającą przestrzeni szyku i budującą poczucie luksusu jest lustro. Błędnym jest kojarzenie go jedynie z przestrzenią łazienki lub przedpokoju w celu przeglądnięcia się w nim od czasu do czasu. Lustro z całą stanowczością zastąpić może obrazy wiszące na ścianach, tym samym optycznie powiększając wnętrze pokoju.

Pozostałe artykuły o tej samej tematyce online:

About the author:
Has 163 Articles

RELATED ARTICLES

Back to Top