99 Views

Lustro fenickie

Baza Wiedzy
FAQ

Baza Wiedzy – Najczęściej Zadawane Pytania

Pokaż wszystkie
Konfigurator online
Szkło na wymiar
Lustra na wymiar

Jak wybrać taflę do zakupu?

Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem szkła, bądź lustra skorzystaj z naszego konfiguratora on-line i zamów bezpłatną wycenę.
Czym jest konfigurator online?

Konfigurator online to specjalna aplikacja pozwalająca szczegółowo dobrać opcje zamówienia do wyceny. Pozwala na wybór koloru szkła, kształtu i wymiarów tafli, grubości szkła i rodzaju szlifu, a także ilości, rozmiarów i położenia otworów. Już dziś wypróbuj konfigurator online i zamów bezpłatną wycenę dowolnej tafli szkła lub lustra.
Skąd będę wiedział, że otrzymaliście zapytanie?

Po zakończeniu procesu konfiguracji zamówienia, informacja pojawi się na ekranie w tym adresu, a także przedmiotów i ich opcji. Otrzymasz również potwierdzenie poprzez e-mail, na który otrzymaliśmy zapytanie. W krótkim czasie nasza obsługa odezwie się i dokona wyceny. (Proszę koniecznie wpisać swój adres e-mail poprawnie na formularzu zamówienia, dzięki czemu możemy być pewni i dostarczyć wycenę do ciebie).
Jaki jest najpopularniejszy rodzaj szkła?

Szkło float, zwane szkłem wyżarzanym, jest najbardziej rozpowszechnionym rodzajem szkła. Szkło float może być przezroczyste lub barwione.
Jak dobrać grubość szkła?

Dobór szkła zwykle zależy od jego wymiarów i względów bezpieczeństwa. Proszę o kontakt, jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości – nasz personel pomoże Ci wybrać odpowiednie parametry.
Jak jest szkło cięte?

W procesie cięcia laserowego, wiązka laserowa dokładnie ogrzewa specjalną linię na szybie następnie traktowaną zimnym strumieniem powietrza lub mieszaniny powietrze/płyn. Te indukowane termicznie naprężenia powodują precyzyjne pękanie szkła. Rezultatem są brzegi cięcia najwyższej jakości.
Mogę zamocować lustro do ściany?

Tak, jeśli użyjesz specjalnego kleju do lustra.
Ile dziur jest potrzebnych w lustrze do mocowania?

4, ale na ogół na większe kawałki 6 lub więcej może być wymagane. Możemy doradzić, ile jest wystarczających do wielkości szkła.
Można wyciąć lustra na wymiar?

Tak, jeśli jest to małe zadanie możemy to zrobić tego samego dnia. Bardziej skomplikowane, wymagające szlifowania krawędzi może potrwać 2-4 dni.

Pozostałe artykuły o tej samej tematyce online:

About the author:
Has 163 Articles

RELATED ARTICLES

Back to Top