71 Views

Lacobel szary metaliczny

Jak powiększyć małe wnętrze

Jeśli borykasz się z koniecznością urządzenia małego wnętrza, warto zastanowić się nad tym, czego tak naprawdę od niego oczekujesz. Małe pomieszczenie, które ma być przede wszystkim funkcjonalnie, będziemy urządzać z goła inaczej, niż na przykład pokój dziecięcy. Dobrym przykładem jest przedpokój lub kuchnia, bo te pomieszczenia zazwyczaj sprawiają najwięcej trudności w aranżacji.

Aby optycznie powiększyć kuchnię czy przedpokój, warto postawić na szkło i lustra. To stary, znany i bardzo skuteczny trik, który pomoże stworzyć miłe dla oka, jasne i obszerne wnętrze, nawet jeśli dysponujemy wyjątkowo mała ilością powierzchni. Duże lustro powieszone na ścianie przedpokoju sprawi, że całość wyda się większa i zdecydowanie bardziej rozświetlona. Zyska również na trójwymiarowości, a to bardzo ważne.

W kuchni warto zastosować półki z przeszklonymi drzwiczkami. Szczególnie w przypadku górnych szafek. Nadadzą one lekkości i nie będą optycznie obciążać i tak już niewielkiej przestrzeni. Mile widziane są również szklane panele.

Pozostałe artykuły o tej samej tematyce online:

About the author:
Has 163 Articles

RELATED ARTICLES

Back to Top