123 Views

Lacobel cena

Szkło bezbarwne o gładkiej powierzchni gwarantuje idealną przejrzystość. Pozbawione jakichkolwiek zniekształceń gwarantuje niezakłócanie widoku tam gdzie jest to właśnie wymagane. Błyszcząca polerowana powierzchnia powoduje, że to szkło może być zastosowane praktycznie wszędzie.

Szkło bezbarwne to także produkt bazowy, to właśnie na jego podstawie wytwarzane są inne rodzaje szkła specjalistycznego: lakierowanego, piaskowanego, satynowego, hartowanego. Mimo, że szkło wydaje się całkowicie przeźroczyste to posiada lekko zielony odcień spowodowany obecnościom jonów żelaza. Jest to naturalny kolor szkła, który najbardziej widoczny jest na jego krawędziach. Zastosowanie zaawansowanej technologi skutkuje tym, że szkło charakteryzuje estetyczny wygląd. Znakomicie dobrane surowce przy jego produkcji gwarantują wysoką przejrzystość.
Charakterystyczne cechy szkła bezbarwnego

Możliwość laminowania, hartowania, obróbki krawędzi
Wysokiej jakości szkło o idealnej przejrzystości
Dostosowanie szkła do dowolnego kształtu
Szeroki zakres grubości
Łatwe w czyszczeniu

Produkt może zostać poddany obróbce fazowania, szlifowania, wiercenia – dzięki temu znajduje bardzo szerokie zastosowanie. Często stosowany jest jako schody szklane, meble ze szkła, zabudowy szklane, kabiny prysznicowe, szklane elementy w wyposażeniu wnętrz itd. Szkło idealnie nadaje się do dalszego przetworzenia, dzięki temu można je obrobić według uznań klienta.

Pozostałe artykuły o tej samej tematyce online:

About the author:
Has 163 Articles

RELATED ARTICLES

Back to Top